0531 748 60 20
Tertemiz Bir Dünya İçin Çalışıyoruz

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti sloganıyla İstanbul temizlik sektöründe siz değerli halkımıza hizmet veriyoruz. Kaliteli ve düzgün temizlik hizmeti vererek İstanbul temizlik firmaları arasında tercih edilen şirket olmak istiyoruz. Tüm İstanbul temizlik şirketleri de bu gayret içerisinde olursa hem İstanbul temizlik firmaları, hem de halkımız kazanır inancındayız.

Çok temiz ve düzenli bir oturma odası

Temizlik imandandır (Hadis)


Günümüzde temizlik sektörü tüm hizmet sektörleri arasında en fazla tercih edilen, hatta en büyük hizmet sektörü olduğu rahatlıkla söylenebilir. Çünkü artan nüfus ve kullanılan malzeme çeşitliliği nedeniyle modern dünya artık daha çok çöp üretiyor. Özellikle şehir yaşamının beraberinde getirdiği ambalajlı ürünler tüketme alışkanlığı veya zorunluluğu tüm bireyleri birer çöp üretme makinesine dönüştürmüş durumda. Durum böyle olunca yaşadığımız çevreyi temiz tutma ihtiyacı ortaya çıkmakta ve kirlenme sürekli olduğu için temizliğin de sürekli olması gerekmektedir. Temizlik işinde esas olan kişinin kendi pisliğini temizlemesi veya çöplerini çöp toplanma yerlerine koyması, en önemlisi de etrafı kirletmemeye özen göstermesidir. Ancak ne yazık ki ülkemizde temizleyen birilerinin var olması sebebiyle, özellikle cahil kesim tarafından genel kullanıma açık alanlar kirletilmekte ve kendi kirini bile başkalarına temizletmek gibi bir kültürsüzlük, bir vahşilik almış başını gitmektedir. Dinimiz temizliği emrettiği ve imanın esaslarından saydığı halde büyük bir cahillik ortaya konulmakta, ne dine ne de insanlığa sığmayacak tarzda etraf kirletilmektedir. Oysa gelişmiş ülkelerde durum ülkemizden biraz farklıdır. Müslüman olmadıkları, dinlerinde böyle bir emir olmadığı halde medeniyetin ve eğitim sistemlerinin sonucu olarak sokaklar, parklar, bahçeler pırıl pırıl olduğunu, görenlerin imrendiğini biliyoruz. Ne yazık ki, ülkemiz temizlik konusunda çok kötü bir imaja sahiptir.  

Hizmetlerimiz
Ev temizliği yapan 3 temizlikçi

Ev Temizliği

Esenyurt  Ev Temizliği, Avcılar Ev Temizliği, Beylikdüzü Ev Temizliği

Temizlik işi özel zaman ayırmayı gerektirdiği için çalışan kadınların en büyük sıkıntılarının başında gelir. Çalışmayan ev hanımlarının zamanı olsa da derinlemesine temizlik için özel çaba ve güvenlik önlemleri gerekmektedir. Özellikle cam temizliği çok dikkat edilmesi gereken ve mutlaka özel ekipman kullanmayı gerektiren bir konudur. İşte bu noktada firmamız çalışan kadınların temizlik sorununa çözüm olmaktadır. 

Paspas firça ve çeşitli temizlik malzemeleri

Apartman Temizliği

Esenyurt Apartman Temizliği, Avcılar Apartman Temizliği, Beylikdüzü Apartman Temizliği

Apartman temizliği konusunda köyden göç eden bazı vatandaşlar yüzünden sorunlar yaşanmaktadır.  Köydeki alışkanlıklarını şehirde devam ettirilmek istenmesi sebebiyle gereksiz kirlenme söz konusudur. Özellikle çocuklar çöplerini sağa sola atarak apartman bahçe ve çevresinin kirlenmesine sebep olmaktadır. O nedenle her hafta baştan aşağıya apartman temizliği yapılması çok önemlidir.

Bir evin mutfağını temizleyen tulum giymiş temizlik elemanları

İnşaat Sonrası Temizlik

Esenyurt İnşaat Sonrası Temizlik, Avcılar İnşaat Sonrası Temizlik, Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul'da konut yapımı oldukça fazla olduğundan inşaat sonrası temizlik konusu da temizlik sorunlarından biridir. Çünkü inşaat sonrası kalıntılar ancak özel kimyasallar veya araçlarla temizlemeyi  gerektirmektedir. Bunun yanı sıra çok çaba harcama lüzumundan dolayı inşaat sonrası temizlik en yakın Esenyurt temizlik firmaları, Avcılar temizlik firmaları veya Beylikdüzü temizlik firmaları tarafından yapılmalıdır.

Bir ofiste bilgisayar başında çalışan 3 bayan bir erkek.

Dış Cephe Temizliği

Esenyurt Dış Cepha Temizliği, Avcılar Dış Cephe Temizliği, Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Yüksek katlı binalarda dış cephe camlarının temizliği çok önemli bir sorundur. İçeriden cama ulaşılamaması temizlik işinin özel aparatlarla ve dıştan yapılmasını gerektirmektedir. İşinin ehli bir temizlik firmasından alınacak destek ile dış cephe temizliği kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Bir ofis ve elinde paspasla temizlik yapan güzel bir bayan

Ofis Temizliği

Esenyurt Ofis Temizliği, Avcılar Ofis Temizliği, Beylikdüzü Ofis Temizliği

Esenyurt ofistemizliği, Avcılar ofis temizliği, Beylikdüzü ofis temizliği hizmeti veren bir çok temizlik şirketi bulunsa da Elif Temizlik Hizmetleri olarak firmamız bu şirketler arasında ofis temizliği konusundaki tecrübeli personelimizle işini düzgün yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan biridir.

Merdiven Temizliği

Esenyurt Merdiven Temizliği, Avcılar Merdiven Temizliği, Beylikdüzü Merdiven Temizliği

İstanbul'da merdiven temizliği en çok problem olan konuların başında gelir.  Apartman kültürünün zayıf olması sebebiyle merdiven temizliği işini profesyonel temizlik firmalarına yaptırmak en akıllıca çözümdür. Böylece merdiven temizliği yüzünden apartman sakinleri arasında çıkacak tartışmaların önüne geçilmiş olacaktır.

Cami halısını yerinde makine ile temizleyen bir görevli

Cami Temizliği

Esenyurt Cami Temizliği, Avcılar Cami temizliği, Beylikdüzü Cami Temizliği

İstanbul'da camiler sürekli temizlenmesi gereken yerlerdir. Özellikle cami halıları sürekli insanların girip çıkması ve çorapla basılmasından dolayı çok çabuk kirlenir. Oysa halıların her zaman temiz olması gerekir. İşte bu nedenle İstanbul cami temizliği temizlik şirketleri tarafından periyodik olarak yapılmalı ve özenle temizlenmelidir.

Fabrikada büyük bir makine ve onu temizleyen beyaz tulum giymiş bir adam

Fabrika Temizliği

Esenyurt  Fabrika Temizliği, Avcılar Fabrika Temizliği, Beylikdüzü Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği tüm temizlik hizmetleri arasında belki de en zor , en tehlikeli ve mutlaka uzman kişilerce yapılması gereken hizmettir. Her fabrika önemli olmakla birlikte özellikle kimyasal madde ile çalışan fabrikaların temizliğinde uzmanlık ve tecrübe gerektiği kadar aynı zamanda özel donanım kullanmayı gerektirmektedir.

Bir adam tahtada çizerek bir şeyler anlatıyor 2 kişi onu dinliyor

Koltuk Temizliği

Esenyurt Koltuk Temizliği, Avcılar Koltuk Temizliği, Beylikdüzü Koltuk Temizliği

Türkiye'de bahar temizliği kapsamında koltuk temizleme işi mutlaka yapılmaktadır. Her ne kadar koltuklar devamlı silinse de zararlı böcekler ve bakterilerin barınmaması için yılda bir kaç kez derinlemesine temizlik yapılmalıdır. Temizlik firmaları bunun için özel makineler kullanmakta ve daha hijyenik temizlik yapmakta.

Esenyurt ilçesinden bir kesit

Esenyurt Temizlik Firması

Esenyurt temizlik firmaları içerisinde Elif Temizlik Esenyurt ev temizliği, Esenyurt ofis temizliği, Esenyurt inşaat sonrası temizlik, Esenyurt merdiven temizliği, Esenyurt apartman temizliği, Esenyurt dış cephe temizliği, Esenyurt koltuk temizliği. Esenyurt cami temizliği hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Özel temizlik kimyasalları ve araçları yardımıyla içten dışa hijyenik temizlik sağlamaktadır.


Avcılar ilçesinde gece çekilmiş ışıklı fıskiye olan bir resmi

Avcılar Temizlik Firması

Elif Temizlik olarak Avcılar ilçe genelinde hizmet veren Avcılar temizlik firmaları gibi Avcılar ev temizliği, Avcılar ofis temizliği, Avcılar inşaat sonrası temizlik, Avcılar merdiven temizliği, Avcılar apartman temizliği, Avcılar dış cephe temizliği, Avcılar koltuk temizliği. Avcılar cami temizliği hizmeti vermekteyiz. Avcılar temizlik hizmetleri bünyesinde görevli, sahasında uzman ve deneyimli personel 7 gün 24 saat göreve hazır beklemektedir.Beylikdüzü Temizlik Firması

Beylikdüzü İstanbul'un en yeni ve en gözde yerleşim yerlerinden biri olup her geçen gün yeni binalar yapılmakta ve teslim sürecinde temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Firmamız Elif Temizlik Beylikdüzü ev temizliği, Beylikdüzü ofis temizliği, Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik, Beylikdüzü merdiven temizliği, Beylikdüzü apartman temizliği, Beylikdüzü dış cephe temizliği, Beylikdüzü koltuk temizliği, Beylikdüzü cami temizliği hizmetlerinde yoğunlaşmıştır. 

Bahçeşehir Temizlik Firması

Bahçeşehir ev, ofis, apartman, merdiven temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri


Web Tasarım: Sitenhazir